Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Nový sponzor, nový tým, nová motivace

15.03.2011 | Autor: Petr Šulčík
Nový sponzor, nový tým, nová motivace
Na začátku nového roku se Christian Petrakovits stal členem velkého týmu RemusRacing v Rakousku.

Na začátku nového roku se Christian Petrakovits stal  členem velkého týmu RemusRacing v Rakousku a tím získal i nového sponzora. Onou společností je Remus, celosvětový lídr ve sportovních výfucích, který je zárukou nejvyšších standardů a nejvyšší kvality.

Filozofie  Remusu  "My vedeme... Ostatní následují" se také stala novým sloganem Christiana a jeho týmu pro evropské Mistrovství 2011. Na jeho autě VW Polo S1600 bylo vylepšeno mnoho věcí, největší z nich je snížení váhového hendikepu, který loni byl 80 kg. Inženýři starající se o motor, elektroniku a datové analýzy jsou v týmu také noví.

"Udělali jsme velký skok v rozvoji VW Polo S1600 a spolupráce s novými inženýry šla velmi dobře. Cíl pro novou sezónu je co nejčetnější účast v áčkovém finále. Pro rakouský závod v Greinbachu mám velké ambicena na stupně vítězů, a možná bych mohl i vyhrát!" řekl nadšený 27 letý Christian Petrakovits.

Christian Petrakovits