Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Nový šampionát v rámci Rallycross Cupu

3.05.2018 | Autor: Petr Šulčík
Nový šampionát v rámci Rallycross Cupu
Rallycross Cup se nám pro letošní rok rozrůstá o novou divizi, která je však vypsána jako vlastní šampionát.

Rallycross Cup se nám pro letošní rok rozrůstá o novou divizi, která je však vypsána jako vlastní šampionát. Povedlo se nám zajistit totožné Škody Felicie 1.3 MPi, které jsou momentálně k mání a to jak na celou sezónu, tak na jednotlivé podniky. Tato divize by měla sloužit mladým klukům jako nejsnažší, nejrychlejší a nejlevnější cesta jak začít s motorsportem. Auta jsou stejná a jelikož nemají nějaký zázračný výkon, tak záleží zejména na jezci jak se dokáže prosadit ve férových soubojích bok po boku ostatními. Abychom udrželi vyrovnanost šampionátu, budou se auta před každým závodem vybírat a to na základě výsledků z minulého závodu.

Rallycross Cup 2018

Vyrovnanost, soutěživost a bezstarostnost. Toto jsou tři body, které má za úkol tato divize naplnit. Ceny vozů jsou pro letošek stlačeny na naprosté minimum. I proto věříme, že se tato divize rychle naplní a na konci roku budeme mít na startu minimálně osm startujícíh. Pokud i ty chceš zažít adrenalin na závodní trati rallycrossu, ale nechceš nebo nemáš možnosti si pořídit vlastní závodničku, je tato divize určená přesně pro tebe!

Takže jaká barva bude tvoje?

Pro více informací pište na email: rallycross-cup@email.cz