Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Nové tváře v rallycrossu

26.07.2018 | Autor: Petr Šulčík
Nové tváře v rallycrossu
Dalším nováčkem v letošní rallycrossové sezoně je západočeský KoNe Racing Team.

KoNe Racing Team patří mezi úplné nováčky ve startovním poli rallycrossových závodů v kategorii National 1600. Tým se skládá ze dvou kamarádů Tomáše Nejdla a Jana Konôpky, kteří se střídají o jeden závodní vůz Peugeot 206 1.6 16V a dále z nepostradatelných mechaniků Michala Šimánka, Ondřeje Halady a Jana Podsklana. Všichni pochází z malé západočeské vesničky Hluboká u Kdyně. Vše začalo chlapeckým snem o závodění, který jsme si začali plnit prvním závodem amatérského rallycrossu Chodský čakan v roce 2017. Pro tyhle závody jsme upravili první vůz Peugeot 205, který toho ale moc nevydržel.

ZSE 2018 - Česko I.

"K republikovým podnikům nás přivedl náš dobrý kamarád Marek Honzík, kterému jsme jezdili pomáhat na závody dělat mechaniky. To se nám natolik zalíbilo, že jsme se rozhodli postavit si vůz Peugeot 206 a začít sezónu 2018 již s tímto vozem. S technikou i s učením správné stopy nám Marek hodně pomohl společně i s Honzou Talašem. Tým se chce letošní rok zúčastnit Mezinárodního mistrovství České republiky v rallycrossu a také Rallycross Cupu," říká Tomáš Nejdl

V neposlední řadě patří poděkování všem sponzorům, jmenovitě firmám Mezinárodní autodoprava Miroslav Kadlec, Zeman Color, R-9 reklamní dílna, také panu Nouzeckému z 2Racing.cz a hlavně rodinám.

Kone Racing Team 2018