Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

ME 2013 - Maďarsko - aktuálně

26.05.2013 | Autor: Petr Šulčík
ME 2013 - Maďarsko - aktuálně
Aktuální informace z třetího podniku mistrovství Evropy.

Výsledky

Po 1. a 2. rozjížďce Po 3. a 4. rozjížďce      Semifinále 1           Semifinále 2             Finále             
SuperCars SuperCars SuperCars SuperCars SuperCars
Super 1600 Super 1600 Super 1600 Super 1600 Super 1600
TouringCars TouringCars TouringCars TouringCars Touringcars

Neděle 26.5. 2013

15.55 - Vítězi jednotlivých divizí Hansen, Nitiss a Lundh. Roman Častoral skončil v divizi TouringCars na druhém místě!! 

SuperCars: 1. Hansen, 2. Timerzyanov, 3. Jeanney

Super 1600: 1. Nitiss, 2. Rakhmatullin, 3. Linneman.

TouringCars: 1. Lundh, 2. Častoral, 3.Tohill.

13.41 - Oba dva havarující jezdci by měli být podle dostupných informací v pořádku.

13.25 - Rozjížďky druhého dne jsou u konce. Zatímco v divizích Super 1600 a TourinCars se nic zajímavého nedělo, divize SuperCars program dost natáhla. Nejdříve ve třetí rozjížďce havaroval v horní polovině okruhu Liam Doran, ve čtvrté zase předvedl několik přemetů Keersmaecker. Smůlu měl Petter Solberg, když v jeho opakované jízdě správně neodstartoval a dost ztratil.

8.10 - Dobré ráno z Maďarska. Včera těsně po rozjížďkách začalo pršet a ani dneska to na příliš slunný den nevypadá. Warm up začíná v 9 hodin, následovat budou další dvě rozjížďky.

Sobota 25.5. 2013

9.25 - Na jezdce za moment čeká rozprava. Jak Ondřej Smetana, tak Roman Častoral úspěšně absolvovali technickou přejímku. Momentálně svítí slunce a prší. První volný trenink začíná v 10.30.

13.45 - Je po volných trénincích. Bohužel pro české barvy, Ondřej Smetana končí v závodě po problémech s motorem. V divizi SuperCars byl nejrychlejší Petter Solberg, který i u diváků sklízí největší aplaus. Timmy Hansen skončil ve svodidlech, vůz hořel Peteru Hedströmovi. Za chvíli začínají první a druhá série rozjížděk.

17.18 - Rozjížďky skončily. Byly vloženy výsledky divizí Super 1600 a TouringCars.

17.25 - Obě série rozjížděk nabídly zajímavou podívanou. Tu první jezdcům zkomplikovali pořadatelé, když trať řádně pokropili, což jí udělalo dokonale kluzkou. Doplatila na to řada jezdců. Vrcholem byl pak jízda Solberga, Hansena a Timerzyanova. Roman Častoral po kontaktu se soupeřem poškodil zavěšení, ale jízdu se mu podařilo dokončit.

17.28 - Ani druhá série se neobešla bez zajímavých situací. Jízdy divizí TouringCars a Super 1600 proběhly v klidu. Roman Častoral dojel ve své jízdě na třetím místě. V SuperCars se však děly věci. Po startu jedné z jízd v první zatáčce šli ven Bakkerud, Scott a Hedström, Walfridson se Keersmaeckerem pokračovali. Ve čtvrtém kole však byla jízda zastavena, Hedström stále zůstával ve voze. Po restartu havaroval Walfridson, Keersmaecker zase dokončil jízdu na defektu. V další jízdě orazítkoval svodidla Hansen, Solberg zase dělal hodiny.

17.30 - Doplněny výsledky divize SuperCars po druhé rozjížďce.

ME 2013 - Maďarsko