Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Marklund přestupuje do týmu EKS RX!

26.01.2015 | Autor: Petr Šulčík
Marklund přestupuje do týmu EKS RX!
Švédský jezdec překvapivě opouští tým Marklund Motorsport a připojí se k týmu Mattiase Ekströma. Startovat bude s vozem Audi S1 Supercar.

Anton Marklund, šestý jezdec prvního ročníku mistrovství světa v rallycrossu, překvapivě opouští tým Marklund Motorsport, který vede jeho otec a v sezoně 2015 usedne do vozu Audi S1 Supercar týmu EKS RX.

"Je to skvělá příležitost, kterou mi Mattias Ekström a tým EKS RX dal. Budu se snažit dosáhnout co nejlepších výsledků v sezoně 2015 a posunout se v mojí prozatímní kariéře. Jsme společnými přáteli od roku 2013, kdy jsme se potkali na X Games v Mnichově. Pomohl mi dost v mojí kariéře a nyní jsem rád, že se mohu připojit k jeho týmu," uvedl Anton Marklund. 

Kromě kompletního MS 2015 se Marklund zúčastní také nového poháru pro vozy Audi TT, který se uskuteční na šesti závodech seriálu DTM. Otázkou zůstává kdo ho nahradí ve ve voze VW Polo. Kdo se stane týmovým kolegou Toomase Heikkinena?

MS 2014 - Švédsko