Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Krisztián Szabó s EKS Sport v MS!

4.03.2019 | Autor: Petr Šulčík
Krisztián Szabó s EKS Sport v MS!
Maďarský jezdec, dvojnásobný evropský mistr v divizi Super 1600, se po loňské premiéře v mistrovství Evropy divize Supercar, přesouvá do mistrovství světa. Pojede za tým EKS Sport.

Maďarský jezdec Krisztián Szabó, dvojnásobný evropský mistr v divizi Super 1600, se po loňské premiéře v mistrovství Evropy divize Supercar, kdy startoval ve Francii a v Lotyšsku, přesouvá do mistrovství světa. Za tým EKS Sport pojede s vozem Audi S1 EKS RX quattro všech deset podniků mistrovství světa.

MS 2018 - Lotyšsko

"Od začátku kariéry sním o startech v mistrovství světa. Mattias Ekström loni oznámil, že ve světovém šampionátu končí. Měl tak více času zaměřit se na budoucnost svého týmu. Je to pro mě skvělá šance mít za sebou vítězný tým se skvělým autem. Šampionát bude letos velice vyrovnaný. Většinu tratí znám, ale některé budou nové. Velmi se těším na závody mimo Evropu, kde jsem v posledních letech vůbec nezávodil. Chtěl bych zaútočit na titul," prohlašuje Kristián Szabó. 

Szabó

"Chtěl jsem s Krisztiánem pracovat i nadále, protože jeho loňské výsledky byly velmi slibné. Startovní pole světového šampionátu se hodně změnilo, což pro něj znamená šanci být jedním z nejlepších a vyhrávat závody. Proto jsme upřednostnili mistrovství světa před Evropou. Budu se mu snažit pomoci. Myslím si, že plno lidí letos překvapí, protože ještě nevědí co dokáže," uvedl Mattias Ekström.