Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Kristoffersson vítězí v Lotyšsku!

16.09.2018 | Autor: Petr Šulčík
Kristoffersson vítězí v Lotyšsku!
Johan Kristoffersson se stal vítězem devátého závodu mistrovství světa v lotyšské Rize. Druhé místo obsadil Mattias Ekström a třetí Sebastien Loeb.

Švédský jezdec Johan Kristoffersson vyhrál i devátý závod mistrovství světa v Lotyšsku. Ani na trati v Rize nedal nikomu sebemenší šanci a finále vedl od startu do cíle. Druhé místo získal Mattias Ekström, třetí poté co využil joker lap Sebastien Loeb. Odsunul za sebe Niclase Grönholma, který po startu držel třetí příčku. Za Grönholmem dojel na pátém místě Timmy Hansen před svým bratrem Kevinem. 

MS 2018 - Lotyšsko

MS 2018 - Lotyšsko

Velkou radost domácím fanouškům udělal Renis Nitišs, který výhrou oslavil titul v mistrovství Evropy divize Supercar. Velice těsně za domácím jezdcem dojel Cyril Raymond a třetí skončil Anton Marklund. V divizi Super 1600 slavil vítězství Rokas Baciuška před Aydarem Nurievem a naším Josefem Šustou.  

MS 2018 - Lotyšsko

Přehled výsledků - MS 2018 - Lotyšsko (Riga)