Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Kristoffersson slaví vítězství a zisk titulu

30.09.2018 | Autor: Petr Šulčík
Kristoffersson slaví vítězství a zisk titulu
Švédský jezdec vyhrál v americkém Austinu další závod mistrovství světa a už po semifinále mohl slavit obhajobu titulu mistra světa.

Dramatické finále nabídl desátý závod mistrovství světa v americkém Austinu. Finálovou jízdu měl výborně rozjetou Petter Solberg, vlastní chybou se však o vítězství připravil a z devátého vítězství v sezoně se tak radoval opět Johan Kristoffersson. Švéd už před finálovou jízdou obhájil titul mistra světa. Za dvojící jezdců týmu PSRX Volkswagen Sweden skončil na třetím místě Andreas Bakkerud. pod stupni vítězů dojeli jezdci Peugeotu v pořadí Sebastien Loeb s Timmy Hansen. Finálovou šestici uzavřel Mattias Ekström. Po pětisekundové penalizaci za atak na Esktröma se Hansen propadl na šesté místo.  Závod amerického šampionátu ovládl Tanner Foust, z titulu se ovšem radoval Scott Speed.

Přehled výsledků - MS 2018 - USA (Austin)

MS 2018 - USA

MS 2018 - USA