Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Je tvým snem být závodníkem?

10.04.2018 | Autor: Petr Šulčík
Je tvým snem být závodníkem?
První Rallycrossový Draft proběhne 22. dubna v areálu Sedlčanské kotliny. Zájemci neváhejte a zasílejte své přihlášky!

Snil jsi někdy o tom stát se automobilovým závodníkem, být jako Loeb, Block nebo Solberg? Stát na startu s naježenými chlupy, zatímco vedle tebe stojí několik dalších dravců? Právě teď mášjedinečnou šanci začít, bez nutnosti stavět své závodní auto, budovat své zázemí a závodit i bezjakýchkoli předchozích zkušeností.Rallycross Cup vypsal pro sezónu 2018 divizi Škoda Junior Academy, která se pojede zároveň sdivizí Škoda Cup. Jak to celé bude fungovat? K dispozici jsou čtyři zbrusu nově postavené a totožné závodní vozy Škoda Felicie 1.3 MPi. Tyto Felicie jsou k dispozici na celý rok nebo najednotlivé závody.

I. Rallycrossový Draft ČR

Dne 22.4.2018 proběhne v Sedlčanské kotlině I. Rallycrossový Draft, kde máš možnost vyzkoušettyto vozy, porovnat se s ostatními uchazeči a posunout své vlastní hranice. Vítěz Draftu získámožnost startu na vybraném podniku zcela zdarma a to včetně zázemí, startovného a veškerých výdajů za závodní vůz.

Pokud jsme tě stále nepřesvědčili, že právě toto je tvoje šance začít, tak věř, že součástí I. Rallycrossového Draftu bude představení pravidel rallycrossu, představení Rallycross Cupu, poradíme ti, co vše je k závodění potřeba a projdeme s tebou úplné začátky. Navíc jsme pro tebe připravili tzv. “trackwalk” s Janem Skálou, několikanásobným mistrem České republiky v rallycrossu. To nejvíc, co tě ale na kotlině čeká, bude jízda po boku již zmiňovaného Jana Skály a hned poté usedneš za volant závoďáku ty!

Program:

10:00_Základy rallycrossu
10:10_Prezentace RX Cupu
10:20_Co potřebujete pro závodění
10:30_Trackwalk
11:00_Jízda po boku Jana Skály
13:00_Oběd
14:00_Draftové jízdy
16:00_Vyhlášení

Přihlášky posílejte na email: rallycross-cup@email.cz

Předmět emailu: Rallycrossový Draft

Do přihlášky napiš své:
1) Jméno
2) Bydliště
3) Datum narození
4) Zkušenosti s motorsportem

A odpověz na následující otázky:
1) Co je to v rallycrossu tzv. "Joker lap"?
2) Kdo se stal mistrem světa v rallycrossu v roce 2017?
3) Proč právě ty bys měl dostat šanci?

Draftu se mohou zúčastnit osoby v rozmezí 14-24 let. Účast na draftu je zcela zdarma. V programu je počítáno s obědem. Hledáme třeba právě tebe!

Tým Rallycross Cupu