Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Jan Macháček - 70!

23.05.2017 | Autor: Petr Šulčík
Jan Macháček - 70!
Začátkem května oslavil sedmdesáté narozeniny jeden ze zakladatelů rallycrossu u nás a stále aktivní závodník Jan Macháček. A nebyl jediným oslavencem.

Trochu v tajnosti oslavil na začátku května své sedmdesáté narozeniny jeden ze zakladatelů rallycrossu u nás Jan Macháček. A jak jinak je mohl oslavit než za volantem závodního auta. Se svým Audi nechyběl při třetím letošním závodu České trofeje historických vozidel 2017 v Sedlčanech. Za celou redakci i za rallycrossovou veřejnost mu do dalších let přejeme hlavně pevné zdraví, ještě řadu absolvovaných závodů a ať nás stále baví svými historkami. Z kategorie historiků nebyl jediný. Dvaašedesáté narozeniny oslavil také další rallycrossový nestor Josef Iro. Ten v Sedlčanech tentokrát nezávodil, ale jen přihlížel, jak s jeho corollou závodí Ondřej Havlík. Oběma blahopřejeme!

ZSE 2017 - Česko

MMČR - Máriapócs (HU)