Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

GRC 2018 vyvrcholí v Lydden Hillu!

13.02.2018 | Autor: Petr Šulčík
GRC 2018 vyvrcholí v Lydden Hillu!
Série Global Rallycross Championship se opět ukáže na evropském kontinentu. Finále přivítá anglický Lydden Hill.

Po dlouhých spekulacích dnes bylo oznámeno, že závěrečný dvojzávod americké série Global Rallycross Championship 2018, se v termínu 27. a 28. října uskuteční v anglickém Lydden Hillu. Šampionát se tak opět (naposledy v sezoně 2013) podívá do Evropy. "Jsem potěšen, že mohu potvrdit konání posledního závodu GRC 2018. Diváci budou moci vidět to nejlepší, co tento šampionát nabízí," prohlásil majitel okruhu Lydden Hill Pat Doran.

Global Rallycross Championship

Hlavními hvězdami závodu budou trojnásobný vítěz Global Rallycross Championship a bývalý jezdec formule 1 Scott Speed nebo evropským fanouškům dobře známý Tanner Foust, který v minulosti dokázal v Lydden Hillu vyhrát a trať dobře zná. Diváci se mohou těšit také na nově vybudovaný skok. "Týmy a jezdci vítají zařazení závodu na trati, kde rallycross před padesáti lety vznikl a má bohatou historii," dodal Colin Dyne, výkonný ředitel šampionátu. Global Rallycross Championship 2018 obsahuje dvanáct závodů.