Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Ekström končí v DTM!

28.01.2018 | Autor: Petr Šulčík
Ekström končí v DTM!
Mattias Ekström dnes na tiskové konferenci v rakouském Salcburku oznámil konec své kariéry v DTM. Pokračovat bude jen v rallycrossu.

Mattias Ekström dnes na tiskové konferenci v rakouském Salcburku oznámil konec své kariéry v DTM. V následující sezoně se bude plně soustředit na mistrovství světa v rallycrossu. "Bylo to jedno z nejtěžších rozhodnutí, které jsem musel udělat. DTM byl můj život hodně dlouhou dobu. V posledních letech jsem také hodně věnoval fungování svého rallycrossového týmu. V následující sezoně se mohu plně koncentrovat na rallycross a také se budu moci více věnovat rodině a dětem," prohlásil Mattias Ekström. Tým EKS nastoupí do sezony s novými vozy, staré byly prodány.

DTM 2015 - Hockenheim

Švédský jezdec začínal kariéru v DTM ve dvaadvaceti letech v roce 2001 v soukromém týmu Abt Sportsline. Hned ve své první sezoně jako tovární jezdec Audi získal titul (2004), druhý vybojoval v sezoně 2007.