Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

EKS 2018: Ekström & Bakkerud

31.01.2018 | Autor: Petr Šulčík
EKS 2018: Ekström & Bakkerud
Tým EKS Audi dnes představil jezdecko sestavu pro tuto sezonu. Mattiase Ekströma v novém voze Audi S1 doplní Nor Andreas Bakkerud.

Poté co v pondělí Mattias Ekström oznámil konec kariéry v seriálu DTM a svoji účast v kompletním mistrovství světa v rallycrossu, představil tým EKS Audi svoji jezdeckou sestavu pro nadcházející ročník světového šampionátu. Vedle Mattiase Ekströma se za volantem nového vozu Audi S1 Supercar ve všech dvanácti závodech mistrovství světa představí norský jezdec Andreas Bakkerud.

MS 2017 - Španělsko

"S podporou od Audi jsme připraveni bojovat o nejvyšší příčky. A to jak v jezdeckém, tak týmovém hodnocení. Na autech jsme museli udělat několik změn a do sezony půjdeme s dvěma novými vozy. Chceme plně konkurovat jak Volkswagenu tak Peugeotu," řekl Mattias Ekström. "Je pro mě poctou být součástí týmu EKS. S Mattiasem máme dlouhá léta výborné vztahy. Doufám, že půjde o další postup v mé kariéře a v boji o titul mistra světa," uvedl Andreas Bakkerud.