Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Doran ve voze Mini

22.03.2016 | Autor: Petr Šulčík
Doran ve voze Mini
Britský tým JRM Racing spojil pro letošní sezonu MS síly s Liamem Doranem a ve všech dvanácti podnicích se představí s vozem Mini RX Supercar.

Britský jezdec Liam Doran odstartuje s vozem Mini RX Supercar do všech dvanácti závodů mistrovství světa v rallycrossu. Vůz bude v barvách hlavního sponzora Monster Energy. "Je to něco na čem jsem pracoval posledních pár let. Jít do šampionátu jako profesionální jezdec s úspěšným týmem. Je to zajímavá šance, může se soustředit pouze na svůj výkon a nezabývat se věcmi okolo," řekl čtyřnásobný medailista z X Games, který se loni trápil s vozem Citroën DS3.

MS 2015 - Francie

Tým JRM se loni ukázal na pěti závodech MS. V Anglii se s ním Guy Wilks dostal do finále. Vůz Mini byl loni osazen jen šestnáctistovkovým motorem, letos Doran bude mít k dispozici dvoulitr. "Udělali jsme na voze přes zimu hodně práce. Nový motor, lepší ovladatelnost a stabilita. To by měly být hlavní přednosti," poukazuje na vylepšení Jason King, výkonný ředitel týmu JRM Racing.