Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

David Hasman znovu v obou seriálech

25.06.2020 | Autor: Petr Šulčík
David Hasman znovu v obou seriálech
Středočeský jezdec opět plánuje starty s vozem Volkswagen Polo divize National1600 v rámci republikového šampionátu i Rallycross Cupu.

David Hasman zůstává i pro sezonu 2020 u osvědčeného vozu Volkswagen Polo divize National1600. "Budeme pokračovat v rámci Mistrovství ČR a pokud bude možnost tak se ukážu i v nějakých závodech Rallycross Cupu. Vše se bude odvíjet od pracovního vytížení," říká David Hasman. 

"Po konci loňské sezony se auto uložilo do garáže a v podstatě se na něj sáhlo až před dvěma měsíci a začalo se pomalu připravovat na sezonu. Vzhledem k tomu, že jedeme třídu National1600, tak na autě proběhla jen nutná výměna opotřebených dílů a preventivní výměna věcí, které by se mohly pokazit. Největší změnou je nový design. Auto jsme oblékli do firemních barev. Také  se nám podařilo pro letošní rok sehnat několik nových partnerů,"  uvedl Hasman.

V letošní sezoně by se David Hasman rád posunul vpřed výsledkovou listinou. "Cíle jsou jasné. Dojet kompletní MČR a samozřejmě se pokusit vystoupit na stupni vítězů. V naší třídě je spousta mladé krve a  jejich zábrany jsou podstatně jinde než u mě. Je dost těžké se s nimi honit, ale uděláme pro to vše. Cílem je pobavit diváky, fanoušky a všechny příznivce jak našeho týmu, ale také všechny co rallycross sledují. Na všechny se těšíme na prvním závodě v Sosnové a rádi vás tam pozdravíme. Na závěr bych chtěl poděkovat mým partnerům: Textil Neveklov, AB Klimatizace, HITACHI a v neposlední řadě lidem, kteří na autě doteď intenzivně pracovali. M&M CARS, s.r.o, Autoservis Eduard Šnajberk, PRO21,  ASK motorsport. Největší díky patří rodině, bez které by se v podstatě nejelo nikam," uzavřel David Hasman. 

foto: Marek Janeček