Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

David Hasman hlásí návrat

6.08.2021 | Autor: Petr Šulčík
David Hasman hlásí návrat
Malé překvapení skýtá pohled do seznamu přihlášených v divizi SuperTouringCars -1600. David Hasman je přihlášen a pojede s vozem Peugeot 106.

Dalo by se říci, že moc dlouho bez rallycrossu nevydržel. Loni končil v divizi National1600 s tím, že si od rallycrossu a prostředí kolem něj, potřebuje odpočinout. Nevydržel. Není to ani rok a David Hasman se vrací na tratě. Tentokrát o kategorii výše. S Peugeotem 106 v divizi STC -1600 po Marku Honzíkovi.

"Naskytla se koupě tohoto auta, a protože rodina a hlavně děti si moc přály můj návrat, tak jsem neváhal a koupil ho. Několikrát už jsem si s autem sjel a i přes drobné technické problémy, se mi to zalíbilo. Moc dobře vím, že jdu do jedné z divizí, která je nyní na vzestupu, takže to nebude jednoduché. Ale je to momentálně jediná, kde jsem schopen ufinancovat provoz auta. Pro sedlčanský závod nemám žádné ambice," řekl David Hasman. Sedlčany by měly být jediným letošním startem. "Uvažuji také o startu na nové trati v Polsku, ale bude záležet, jak se bude dařit v Sedlčanech a také na pracovním vytížení," dodal.

Pro příští sezonu plánuje účast v kompletním republikovém šampionátu. "Auto bychom chtěli předělat a zúčastnit se celého českého mistrovství, v úvahu připadá i několik zónových závdů. Vše se odvíjí od toho, jak bude auto fungovat. Chtěl bych se také trochu zasadit o lepší medializaci rallycrossu, která mu chybí," uvedl David Hasman.