Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

České stupně vítězů v Itálii!

1.05.2016 | Autor: Petr Šulčík
Kompletní stupně vítězů v divizi Super1600 obsadili čeští jezdci v úvodním podniku Rallycross Challenge Europe v italské Maggioře.

Josef Šusta se radoval z vítězství v divizi Super1600 v úvodním závodě seriálu Rallycross Challenge Europe v italské Maggioře. K české radosti ho na dalších místech doplnili Václav Veverka a Marcel Suchý. V nejsilnější divizi SuperCars zvítězil domácí Ivan Carmellino před a Maxem Pucherem a Mandie August. Filip Vanderheyden byl nejrychlejší v divizi SuperTouringCars nad dva litry, ve stejné divizi do dvou litrů vyhrál Yves Teelen. Roman Častoral skončil ve finálové jízdě na čtvrtém místě.

Přehled výsledků - RCE 2016 - Itálie (Maggiora)