Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Bakkerud hájí své území

11.06.2016 | Autor: Petr Šulčík
Bakkerud hájí své území
Andreas Bakkerud zvítězil v obou dnešních kvalifikacích a po první dnu vede pátý závod MS v Norsku. Marklund hořel, Doran šel přes střechu.

Norský jezdec Andreas Bakkerud zvítězil v obou dnešních kvalifikačních jízdách a ve svém domácím závodě se po prvním dnu ujal vedení. Na druhém místě je zatím nejrychlejší jezdec z tréninků Timur Timerzyanov, třetí je Timmy Hansen. Na čtvrtém místě je Sebastien Loeb, následuje Solberg a Baumanis. Jedna z jízd v první kvalifikaci musela být opakována. Marklundovi totiž začal hořet motor jeho vozu. Ani druhá kvalifikace se neobešla bez problémů. Po startu po kontaktu se soupeři šel přes střechu Liam Doran a jízda se musela také opakovat. Britský jezdec odešel po svých, vůz byl ovšem dost poničen.

V evropském hodnocení divize Super Car se vedení ujal Kevin Hansen (vítězství v obou kvalifikacích) před Tommy Rustadem a Tamasem - Palem Kissem. V divizi Touring Car vyhrál kvalifikaci Anders Braten a půjde do semifinále z nejlepší pozice. V RX Lites získal nejvyšší počet bodů Cyril Raymond.

MS 2016 - Norsko

MS 2016 - Norsko

MS 2016 - Norsko

MS 2016 - Norsko

MS 2016 - Norsko

MS 2016 - Norsko

MS 2016 - Norsko