Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Alois Höller s novou fiestou

24.03.2019 | Autor: Petr Šulčík
Alois Höller s novou fiestou
Nový vůz Ford Fiesta představí na Slovakiaringu rakouský jezdec Alois Höller. Po dlouhých letech za volantem focusu tak přichází obměna techniky.

Ani zisk více jak 36 národních a mezinárodních titulů rakouskému jezdci Aloisi Höllerovi nestačí. V nové sezoně se po dlouhých letech za volantem focusu představí s novým vozem Ford Fiesta. Samozřejmě pro nejsilnější divizi SuperCars. Karoserie a podvozek pocházejí ze Švédska. Ostatní komponenty jako motor, převodovka a elektronika vycházejí z předchozího vozu.

ZSE 2018 - Slovensko

"Vzhledem k extrémně nízkému těžišti a relativně krátkému rozvoru je fiesta mnohem živější než focus, se kterým jsem jel v posledních letech," říká Alois Höller. Výhodou je i rozložení hmotnosti. K předepsané váze muselo být do vozu přidáno závaží. Motor má výkon 550 koní a své kvality auto prokázalo již během prvních testovacích jízd. Prvním závodem s novým autem bude pro Höllera závod na Slovakiaringu, domácím fanouškům se poprvé představí v půlce dubna při zónovém závodě  Melku. Těšit se na něj můžeme i při závodech českého šampionátu.

zdroj: meinbezirk.at