Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

All-inkl.com Racing začal s testováním nového vozu

12.11.2013 | Autor: Petr Šulčík
All-inkl.com Racing začal s testováním nového vozu
Vůz Audi A3 SuperCar by se měl poprvé představit českým divákům při Setkání mistrů.

All-inkl.com Münnich motorsport začal s testováním nového vozu Audi A3 připraveným pro nejsilnější divizi SuperCar. Cílem týmu je být připraven ke startu v příštím ročníku rallycrossového mistrovství světa. Šampionátu se zúčastní majitel týmu Renné Münnich. Německý tým v sezoně 2012 zvítězil s vozem Mercedes SLS ve světovém šampionátu FIA GT1, letos se zúčastnil s trojicí vozů Seat Leon mistrovství světa cestovních vozů.  V příští sezoně se tým All-inkl.com zaměří na mistrovství světa v rallycrossu.

"První vůz je připraven k testování a k vývoji. Začali jsme pracovat na druhém autě, se kterým pojedu příští sezonu," řekl týmový šéf René Münnich. "Bylo by příliš riskantní zúčastnit se hned v první sezoně s dvěma vozy. Musíme hodně testovat a postupně se učit. Jestliže všechno půjde dobře, v roce 2015 nasadíme dva až tři vozy a do týmu přivedeme další jezdce," představil plány René Münnich.

ALL-INKL.COM RACING

Vůz Audi A3 SuperCar bude postaven v týmové základně ve Friedersdorfu. Pokračovat v mistrovství Evropy divize Super1600 bude s vozem Škoda Fabia také Mandie August. Českým příznivcům se naskytne jedinečná možnost vidět tento vůz v akci jako první. René Münnich by se s ním měl představit na Setkání mistrů v Sosnové (23.-24.11 2013).