Rallycross.cz - we race online

Aktuality

18. 4. 2018

Francouz Cyril Raymond, úřadující šampion kategorie RX2, pojede ve zbývajících čtyřech závodech mistrovství Evropy divize Supercar s vozem Peugeot 208 WRX v barvách Red Bullu. Navíc se představí v rámci mistrovství světa v německém Buxtehude.

6. 3. 2018

Druhým jezdcem týmu GCK bude ve voze Renault Mégane R.S. RX vedle Guerlaina Chicherita, který stojí za tímto projektem, další Francouz Jerome Grosset - Janin. Testování nového auta, o jehož stavbu se postaral britský Prodrive, probíhá pod dohledem zkušeného Timo Scheidera.

5. 3. 2018

Reinis Nitišs pojede letos evropský šampionát nejsilnější divize Supercar. Po několika sezonách se vrátí k týmu Set Promotion a usedne za volant vozu Ford Fiesta, která má svůj původ v M - Sportu. Pravděpodobně jde o auto, se kterým jel loni Niclas Grönholm.

12. 2. 2018

Maďarský jezdec Kornél Lukács známý pod přezdívkou Csucsu dnes oznámil podpis smlouvy s týmem OTS racing. Jeho novým vozem bude Škoda Fabia třetí generace.

12. 2. 2018

Smutná zpráva přišla ze západu Čech. Včera nás náhle opustil dlouholetý jezdec rallycrossu Stanislav Brunát. Redakce rallycross.cz vyjadřuje upřímnou soustrast jeho nejbližším.

2. 2. 2018

Ulrik Linnemann dnes představil svůj program v mistrovství Evropy divize Supercar, kde pojede s vozem Volkswagen Polo. Auto dánského jezdce pochází z dílen Marklund Motorsport.

21. 12. 2017

Finský jezdec Toomas Heikkinen po dvou letech končí své působení v týmu EKS. O jeho budoucnosti se rozhodne v průběhu ledna.

25. 10. 2017

Fotogalerie byla rozšířena o další fotografie z posledního závodu ZSE 2017 na Slovakiaringu, tentokrát od Tomáše Němce. Prohlížejte zde.

Sestřih z Norska dnes na ČT sport

Dnes po půlnoci program ČT sport odvysílá padesátiminutový sestřih z pátého podniku mistrovství světa v Norsku.
Datum: 16. 6. 2016 | Publikoval: Petr Šulčík

ME 2013 - Maďarsko

RCE 2016 - Maďarsko - seznam přihlášených jezdců

Seznam přihlášených na druhý závod seriálu Rallycross Challenge Europe 2016, který se společně se zónovým mistrovstvím uskuteční v maďarském Nyirádu (25. - 26.6).
Datum: 15. 6. 2016 | Publikoval: Petr Šulčík

Norsko se dočkalo

K velké radosti norských fanoušků a svého fanklubu vyhrál pátý závod mistrovství světa v Norsku Andreas Bakkerud.
Datum: 13. 6. 2016 | Publikoval: Petr Šulčík

Fotogalerie - MS 2016 - Norsko

Fotogalerie byla aktualizována o fotografie z nedělního programu pátého podniku mistrovství světa v norském Hellu.
Datum: 12. 6. 2016 | Publikoval: Petr Šulčík

Bakkerud vítězem v Norsku!

Norský jezdec Andreas Bakkerud triumfoval na svém domácím závodě. Druhý skončil Timmy Hansen, třetí Mattias Ekström.

Liam Doran - Norsko 2016

Havárie Liama Dorana

Britský jezdec Liam Doran havaroval po startu druhé kvalifikace. I když šel vůz několikrát přes střechu, jezdci se nic nestalo a z vozu vystoupil nezraněn.
Datum: 11. 6. 2016 | Publikoval: Petr Šulčík

Bakkerud hájí své území

Andreas Bakkerud zvítězil v obou dnešních kvalifikacích a po první dnu vede pátý závod MS v Norsku. Marklund hořel, Doran šel přes střechu.

Trénink pro Timerzyanova

Ruský jezdec Timur Timerzyanov byl nejrychlejší v úvodním volném tréninku pátého podniku mistrovství světa v Norsku. (+foto)
Datum: 10. 6. 2016 | Publikoval: Petr Šulčík

MS 2016 - Hell (N) - online výsledky

V následujících odkazech můžete sledovat online výsledky z probíhajícího závodu MS a ME.

Norsko těsně před startem

Páteční odpoledne bude v norském Hellu patřit volným tréninkům a jezdci divizí Touring Car a RX Lites mají na programu kvalifikaci.

MS 2015 - Norsko

Vzhůru na sever!

Následující dva podniky rallycrossového MS se uskuteční ve Skandinávii. Na programu jsou závody v Norsku a Švédsku.
Datum: 8. 6. 2016 | Publikoval: Petr Šulčík

Legendy 2016

Rallycross v Praze na Legendách

Na víkendové výstavě Legendy 2016 v pražských Bohnicích se představí také dva rallycrossoví jezdci. Václav Veverka a Ondřej Smetana.
Datum: 7. 6. 2016 | Publikoval: Petr Šulčík

ZSE 2016 - Rakousko

ZSE 2016 - Rakousko - konečné výsledky

Konečné výsledky závodu mistrovství Zóny střední Evropy, který se uskutečnil v rakouském Greinbachu.
Datum: 5. 6. 2016 | Publikoval: Petr Šulčík

ZSE 2016 - Česko

ZSE 2016 - Greinbach (A) - online výsledky

V následujícím odkazu můžete sledovat online výsledky ze šestého závodu mistrovství Zóny střední Evropy z rakouského Greinbachu.
Datum: 4. 6. 2016 | Publikoval: Petr Šulčík

Rallycross Cup 2016

Druhý závod Rallycross Cupu se blíží

Druhý závod letošní sezony Rallycross Cupu je naplánován na sobotu 18. června, kdy se pojede v Sedlčanech.
Datum: 4. 6. 2016 | Publikoval: Tisková zpráva

ZSE 2016 - Rakousko - seznam přihlášených jezdců

Seznam přihlášených jezdců na víkendový závod seriálu Zóny střední Evropy, který je na programu v rakouském Greinbachu.
Datum: 1. 6. 2016 | Publikoval: Petr Šulčík

MS 2016 - Anglie

Český úspěch v Lydden Hillu!

Josef Šusta dokázal vybojovat třetí místo v divizi Super 1600 v závodě mistrovství Evropy v Anglii. Bodovali i další čeští jezdci.
Datum: 31. 5. 2016 | Publikoval: Petr Šulčík

Informace - ČTHV 2016

Poděkování a informace k dalšímu závodu České trofeje historických vozidel rallycrossu, který se pojede opět v Sedlčanech.

Tři v řadě

Potřetí za sebou vyhrál švédský jezdec Mattias Ekström podnik mistrovství světa v rallycrossu. Stejně bodů získal i Solberg.
Datum: 30. 5. 2016 | Publikoval: Petr Šulčík

Fotogalerie - MS 2016 - Anglie

Fotogalerie ze čtvrtého závodu mistrovství světa z anglického Lydden Hillu.
Datum: 29. 5. 2016 | Publikoval: Petr Šulčík

A zase ten Ekström!

Vítězem čtvrtého podniku mistrovství světa v anglickém Lydden Hillu se stal Mattias Ekström. Petter Solberg dojel druhý, Timmy Hansen třetí.

<   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30   >