Rallycross.cz - we race online

Aktuality

18. 4. 2018

Francouz Cyril Raymond, úřadující šampion kategorie RX2, pojede ve zbývajících čtyřech závodech mistrovství Evropy divize Supercar s vozem Peugeot 208 WRX v barvách Red Bullu. Navíc se představí v rámci mistrovství světa v německém Buxtehude.

6. 3. 2018

Druhým jezdcem týmu GCK bude ve voze Renault Mégane R.S. RX vedle Guerlaina Chicherita, který stojí za tímto projektem, další Francouz Jerome Grosset - Janin. Testování nového auta, o jehož stavbu se postaral britský Prodrive, probíhá pod dohledem zkušeného Timo Scheidera.

5. 3. 2018

Reinis Nitišs pojede letos evropský šampionát nejsilnější divize Supercar. Po několika sezonách se vrátí k týmu Set Promotion a usedne za volant vozu Ford Fiesta, která má svůj původ v M - Sportu. Pravděpodobně jde o auto, se kterým jel loni Niclas Grönholm.

12. 2. 2018

Maďarský jezdec Kornél Lukács známý pod přezdívkou Csucsu dnes oznámil podpis smlouvy s týmem OTS racing. Jeho novým vozem bude Škoda Fabia třetí generace.

12. 2. 2018

Smutná zpráva přišla ze západu Čech. Včera nás náhle opustil dlouholetý jezdec rallycrossu Stanislav Brunát. Redakce rallycross.cz vyjadřuje upřímnou soustrast jeho nejbližším.

2. 2. 2018

Ulrik Linnemann dnes představil svůj program v mistrovství Evropy divize Supercar, kde pojede s vozem Volkswagen Polo. Auto dánského jezdce pochází z dílen Marklund Motorsport.

21. 12. 2017

Finský jezdec Toomas Heikkinen po dvou letech končí své působení v týmu EKS. O jeho budoucnosti se rozhodne v průběhu ledna.

25. 10. 2017

Fotogalerie byla rozšířena o další fotografie z posledního závodu ZSE 2017 na Slovakiaringu, tentokrát od Tomáše Němce. Prohlížejte zde.

Úvodní program v Litvě je u konce

Úvodním tréninkem a první rozjížďkou začal dnes třetí podnik seriálu Rallycross Challenge Europe v litevském Vilkyčiai.
Datum: 9. 7. 2016 | Publikoval: Petr Šulčík

RCE 2015 - Litva

Challenge se stěhuje do Litvy

Po víkendové pauze se další závod seriálu Rallycross Challenge Europe pojede na trati Vilkyčiai v Litvě. Chybět nebudou ani čeští jezdci.
Datum: 6. 7. 2016 | Publikoval: Petr Šulčík

MS 2016 - Švédsko

České stupně vítězů v Höljes

Stejně jako v předchozím závodě v Anglii se český jezdec probojoval na stupně vítězů divize Super 1600. Tentokrát skončil třetí Ondřej Smetana.
Datum: 5. 7. 2016 | Publikoval: Petr Šulčík

Švédské rozmary počasí a Bakkerudův triumf

Vítězstvím Andrease Bakkeruda skončil šestý závod mistrovství světa ve švédském Höljes. Šampionát vede Ekström před Solbergem.
Datum: 4. 7. 2016 | Publikoval: Petr Šulčík

Fotogalerie - MS 2016 - Švédsko

Fotogalerie aktualizovaná o fotografie z programu závěrečného dne šestého závodu mistrovství světa ve švédském Höljes.
Datum: 3. 7. 2016 | Publikoval: Petr Šulčík

Ve Švédsku vyhrál Bakkerud, Smetana třetí!

Norský jezdec Andreas Bakkerud vyhrál šestý podnik MS ve švédském Höljes. Ondřej Smetana skončil v ME divize Super 1600 třetí!

Kristoffersson ve vedení

Ve Švédsku vede po úvodních dvou kvalifikacích Johan Kristoffersson, do zítřejšího semifinále divize Super 1600 půjde ze čtvrté pozice Pavel Vimmer.
Datum: 2. 7. 2016 | Publikoval: Petr Šulčík

Švédsko po prvním dnu

Jezdci divizí Super 1600, Touringcar a RX Lites za sebou mají úvodní kvalifikace. Z Čechů se nejvíce dařilo Pavlu Vimmerovi.
Datum: 1. 7. 2016 | Publikoval: Petr Šulčík

MS 2016 - Höljes (S) - online výsledky

V následujících odkazech můžete sledovat online výsledky z probíhajícího závodu MS a ME.

Höljes - atmosféra před startem

Už zítra odstartuje šestý podnik mistrovství světa a Evropy ve švédském Höljes. Dnes mají jezdci na programu technické přejímky.
Datum: 30. 6. 2016 | Publikoval: Petr Šulčík

MS 2015 - Švédsko

První vrchol sezony. Höljes!

První vrchol letošní sezony mistrovství světa v rallycrossu je tu. Šestý závod je na programu ve švédském Höljes!
Datum: 28. 6. 2016 | Publikoval: Petr Šulčík

RCE 2016 - Maďarsko

Fotogalerie - RCE 2016 - Maďarsko

Fotogalerie ze druhého závodu Rallycross Challenge Europe a zónového šampionátu, který se uskutečnil v maďarském Nyirádu.
Datum: 27. 6. 2016 | Publikoval: Petr Šulčík

V Maďarsku vyhrál Kiss, zvítězil i Častoral

Tamás - Pál Kiss zvítězil v divizi SuperCars ve společném podniku RCE a ZSE 2016 v maďarském Nyirádu. V divizi SuperTouringCars zvítězil Roman Častoral.
Datum: 26. 6. 2016 | Publikoval: Petr Šulčík

Dnešní zkrácený program v Nyirádu je u konce

Vzhledem k časovým prodlevám a velkému počtu účastníků zejména v divizích maďarského mistrovství musel být upraven program druhého podniku RCE.
Datum: 25. 6. 2016 | Publikoval: Petr Šulčík

RCE 2016 - Nyirád (HU) - online výsledky

V následujícím odkazu můžete sledovat online výsledky z probíhajícího závodu seriálu RCE v maďarském Nyirádu.

RCE 2014 - Maďarsko

Challenge se vrací do Maďarska

Po roční pauze se seriál Rallycross Challenge Europe vrací do Nyirádu. V Maďarsku bude pokračovat také zónový šampionát a republikové mistrovství.
Datum: 23. 6. 2016 | Publikoval: Petr Šulčík

Rallycross Cup 2016 - Sedlčany

Fotogalerie - Rallycross Cup 2016 - Sedlčany

Do fotogalerie byly přidány fotografie ze druhého závodu Rallycross Cupu 2016 ze Sedlčan od Michala Vostárka.
Datum: 20. 6. 2016 | Publikoval: Petr Šulčík

Rallycross Cup 2015 - Sedlčany

Rallycross Cup 2016 - Sedlčany - výsledky

Konečné výsledky druhého závodu seriálu Rallycross Cup 2016, který se uskutečnil v sobotu v Sedlčanech.

ZSE 2016 - Česko

Cihličkův zážitkovník - pan Rallycross

Své dojmy a zážitky ze své návštěvy na zónovém a republikovém závodu v Sedlčanech sepsal Marek Cihlář.
Datum: 18. 6. 2016 | Publikoval: Petr Šulčík

Seznam přihlášených do Švédska odtajněn!

Dnes byl zveřejněn seznam přihlášených jezdců na šestý závod mistrovství světa a Evropy, který se pojede ve švédském Höljes.
Datum: 16. 6. 2016 | Publikoval: Petr Šulčík

Rallycross Cup 2016 - Sosnová

Rallycross Cup v sobotu v Sedlčanech

Druhý závod seriálu Rallycross Cup 2016 je naplánován na tuto sobotu, kdy se jezdci utkají v Sedlčanech.

<   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30   >