Rallycross.cz - we race online

Aktuality

18. 3. 2019

Letošního mistrovství Evropy se s vozem VW Polo Supercar týmu Marklund Motorsport zúčastní také Nor Thomas Bryntesson.

7. 2. 2019

V týmu JC Raceteknik, který zakoupil dva vozy Audi EKSRX S1 quattro, pojedou v této sezoně Robin Larsson a Mats Öhman. Larssona uvidíme jak v rámci evropského šampionátu, tak i v RallyX Nordic. Öhman bude startovat jen ve skandinávském seriálu.

4. 2. 2019

Oliver Bennett představil svůj program pro sezonu 2019, ve které pojede s vozem Mini kompletní seriál mistrovství světa v rallycrossu. Brit se v několika závodech ukázal už v loňské sezoně.

17. 1. 2019

Švédský tým JC Raceteknik zakoupil dva vozy Audi S1 quattro, které pocházejí od EKS Mattiase Ekströma. Program a jezdecká sestava bude oznámena později.

29. 12. 2018

Lotyš Janis Baumanis zůstane i v příští sezoně v týmu Stard Manfreda Stohla a pojede kompletní světový šampionát. Rakouský tým sezonu absolvuje se dvěma novými vozy. Jméno druhé jezdce bude oznámeno později.

21. 12. 2018

Timo Scheider zůstává v týmu All. - Inkl. com a v příštím roce pojede s vozem Seat Ibiza Supercar kompletní sezonu mistrovství světa. Ve vybraných závodech ho doplní René Münnich.

20. 12. 2018

O budoucnosti úřadujícího mistra světa Johana Kristofferssona je jasno. Švédský jezdec pojede šampionát WTCR v týmu Sebastien Loeb Racing s vozem VW Golf.

25. 10. 2018

V příští sezoně MS neuvidíme ani švédský tým OMSE, který letos závodil s dvojící Kevin Eriksson a Robin Larsson a vozy Ford Fiesta. Hlavním důvodem jsou příliš velké náklady.

Test v Rize

Na trati Bikernieki v Rize si v uplynulých dvou dnech jezdci měli možnost vyzkoušet okruh před závodem světového a evropského šampionátu, který je zde na programu v září.
Datum: 18. 7. 2017 | Publikoval: Petr Šulčík

ZSE 2017 - Česko

ZSE 2017 - Česko (CZ) II. - základní informace

Zvláštní ustanovení a přihláška na šestý závod mistrovství Zóny střední Evropy 2017, který se pojede na konci července v Sedlčanech.
Datum: 14. 7. 2017 | Publikoval: Petr Šulčík

Rekonstrukce - Sosnová 2017

V Sosnové probíhá rekonstrukce

Redakční spolupracovník Prokop Siwek ze serveru Motorsport revue byl na obhlídce začínající rekonstrukce na okruhu v Sosnové u České Lípy.
Datum: 13. 7. 2017 | Publikoval: Prokop Siwek

MS 2016 - Kanada

Seznam přihlášených do Kanady!

Dnes byl zveřejněn seznam přihlášených jezdců na osmý závod mistrovství světa, který se na začátku srpna pojede v kanadském Quebeku.
Datum: 11. 7. 2017 | Publikoval: Petr Šulčík

MS 2017 - Švédsko

Švédsko českým pohledem

Třetí závod mistrovství Evropy divize Super1600 pohledem českých jezdců.
Datum: 5. 7. 2017 | Publikoval: Petr Šulčík

Kristofferssonův mistrovský atak

Několik ohlasů po sedmém závodě mistrovství světa ve švédském Höljes.
Datum: 3. 7. 2017 | Publikoval: Petr Šulčík

Fotogalerie - MS 2017 - Švédsko

Fotogalerie doplněná o fotografie z nedělního programu sedmého závodu mistrovství světa a Evropy ve švédském Höljes.
Datum: 2. 7. 2017 | Publikoval: Petr Šulčík

V Höljes zvítězil Johan Kristoffersson!

Podruhé za sebou zvítězil švédský jezdec Johan Kristoffersson, když triumfoval v sedmém závodě mistrovství světa ve Švédsku.

Ve Švédsku vede Kristofferssson

Johan Kristofersson vede po prvním dnu sedmý závod mistrovství světa ve Švédsku. Dva Češi zítra pojedou semifinále divize Super1600.
Datum: 1. 7. 2017 | Publikoval: Petr Šulčík

Smetana v úvodu šestý, trénink vyhrál Petter Solberg

Ondřej Smetana je po dvou kvalifikacích na šestém místě divize Super1600. Trénink divize Supercar vyhrál Petter Solberg.
Datum: 30. 6. 2017 | Publikoval: Petr Šulčík

MS 2017 - Höljes (S) - online výsledky

V následujících odkazech můžete sledovat online výsledky z probíhajícího závodu MS a ME.

"Magic weekend" začíná

Dnešní odpoledne bude patřit startu sedmého závodu mistrovství světa a Evropy ve švédském Höljes. Vše je připraveno k začátku jednoho z vrcholů sezony.

MS 2016 - Švédsko

Druhá polovina sezony začne v Höljes!

Sedmý závod sezony mistrovství světa přivítá švédské Höljes. Pokračovat budou i evropské šampionáty divizí Supercar a Super1600.
Datum: 28. 6. 2017 | Publikoval: Petr Šulčík

ČTHV 2017 - Lausitzring

Suchý před premiérou v Evropě

Český jezdec Marcel Suchý si vozem Peugeot 207 ve švédském Höljes odbyde premiéru v rámci mistrovství Evropy.
Datum: 25. 6. 2017 | Publikoval: Petr Šulčík

MS 2016 - Španělsko

Kouzlo joker lapu

Věcí, která v této době rozhoduje o výsledku a dělá rallycross atraktivnějším, je joker lap. Jak se na tento úsek dívají jezdci?
Datum: 20. 6. 2017 | Publikoval: Petr Šulčík

DRX 2017 - Buxtehude

Šusta zvítězil v Buxtehude

Český jezdec zvítězil v divizi Super1600 v rámci belgického mistrovství v Buxtehude. Pavel Vimmer skončil v německém šampionátu druhý před Zdeňkem Kučerou.
Datum: 18. 6. 2017 | Publikoval: Petr Šulčík

MS 2016 - Německo - Buxtehude

Čeští jezdci v německém Buxtehude

Trojice českých jezdců se o tomto víkendu představí v rámci společného závodu mistrovství Německa a Belgie v Buxtehude.
Datum: 16. 6. 2017 | Publikoval: Petr Šulčík

Seznam přihlášených do Švédska!

Dnes byl zveřejněn seznam přihlášených jezdců na sedmý závod mistrovství světa a Evropy, který se uskuteční ve švédském Höljes.
Datum: 14. 6. 2017 | Publikoval: Petr Šulčík

MS 2017 - Norsko

Bolestivá výhra

Ani velká bolest v noze nezabránila Johanu Kristofferssonovi k druhému vítězství v letošní sezoně. Navíc navýšil náskok v čele MS.
Datum: 12. 6. 2017 | Publikoval: Petr Šulčík

Fotogalerie - MS 2017 - Norsko

Fotogalerie doplněná o fotografie z nedělního programu šestého závodu mistrovství světa, který se uskutečnil v norském Hellu.
Datum: 11. 6. 2017 | Publikoval: Petr Šulčík

V Norsku triumfoval Kristoffersson

Švédský jezdec Johan Kristoffersson se stal vítězem šestého závodu mistrovství světa v Norsku. Druhý skončil Bakkerud a třetí Loeb.

<   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30   >