Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Startovní listina - setkání mistrů

28.10.2011 | Autor: Petr Šulčík
Startovní listina - setkání mistrů
Předběžná startovní listina

Program

Sobota 19. listopad 2011

09:30 – 16:00 Volné tréninky

Neděle 20. listopad 2011

08:15 Začátek měřeného tréninku
09:30 Začátek rozjížděk
13:30 Finálové jízdy

 

PŘEDBĚŽNÁ STARTOVNÍ LISTINA
   
Rally WRC OPEN  
PROKOP Martin Ford Fiesta WRC
VALOUŠEK Pavel Škoda Fabia WRC
PECH Václav Mini Cooper 1,6t  WRC
ČERNÝ Jan Škoda Fabia WRC
DROTÁR Igor Subaru WRC
ŠTĚPÁNEK Jan Škoda Octavia WRC
SZABÓ Viktor Škoda Octavia WRC
VLČEK Jiří Škoda Octavia WRC
MIKULÁŠTÍK Silvester Škoda Octavia WRC
   
Rally Třída 2  
TLUSŤÁK Antonín Škoda Fabia S2000
KOSTKA Tomáš Škoda Fabia S2000
TARABUS Jaromír Fiat Grande Punto S2000
NAVRÁTIL Jiří  Ford Fiesta S2000
   
Rally Třída 3  
BĚHÁLEK Daniel Subaru Impreza STi 
BUJÁČEK Martin Mitsubishi Lancer EVO IX.
SEMERÁD Josef Mitsubishi Lancer EVO IX.
SEMERÁD Martin Mitsubishi Lancer EVO IX.
VOLF Jiří Mitsubishi Lancer EVO IX.
   
Rally HA  
TENKL Lubomír  BMW 
TICHÝ Zdeněk   BMW 
JANOTA Miroslav Opel Kadett
PETRÁŠEK Jiří Opel Ascona B
   
Rallycross Super Cars  
MUENNICH Rene Škoda Fabia
BASSENG Marc Škoda Fabia
VÝBORNÝ Otakar Mitsubishi Lancer Monster T16 4x4
MRKÁČEK Aleš Mitsubishi Lancer
ZEMAN Marek Mitsubishi Lancer
BARTOŠ Jan Škoda Fabia
SVOBODA Martin Mitsubishi Lancer
   
Rallycross Super 1600  
AUGUST Mandie Škoda Fabia
ŠUSTA Stanislav Škoda Fabia
ČERMÁK Zdeněk Škoda Fabia
KALNÝ Jaroslav Peugeot 207
VEVERKA Václav Peugeot 206
BÍLEK Petr Škoda Fabia VRS
   
Rallycross Super National  
ČASTORAL Roman Opel Astra OPC
HURT Tomáš Citroën C2
LEHMANN Karel Citroën Xsara VTS
   
Autocross Super Buggy  
HOŠEK Jaroslav  Mitsubishi 010
STLOUKAL Marek  Alfa Zomer Ford
ŠTETINA Vladislav  Nissan Sadev ProPulsion
KALVODA Roman Mitsubishi 2000
   
Autocross Buggy 1600  
ZEMAN Matyáš Opel
SEKANINA Marek   Suzuki Tommü
POSPÍŠILÍK Tomáš    Škoda 1600
   
Autocross Junior Buggy  
ROUČKA Adam Suzuki 600
KUBÍČEK Jakub   Yamaha R6
DEMKIN Vladislav   Honda R6
GOMZJAKOV Tomáš Honda R6