Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

Market a Ráca na startu společného finále

6.09.2010 | Autor: Petr Šulčík
Market a Ráca na startu společného finále
Zatímco se v Greinbachu odehrával další díl MMČR, ve Vrtbovské zahradě v Praze odstartovala oddávající Jana Titlbachová Rácovi a Markétě jejich společné finále.

    Zatímco se v Greinbachu odehrával další díl MMČR a jezdci v každé rozjížďce a finále čekali na startmaršálovi pokyny, ve Vrtbovské zahradě v Praze odstartovala oddávající Jana Titlbachová Rácovi a Markétě jejich společné finále.

svatba
    Pravověrný ralyccrossový fanoušek rozhodně nemůže být svatbou této dvojice nikterak překvapen. Bylo jen otázkou času, kdy se naplní loňské, závodnické, veřejné, sedlčanské žádání o ruku. Bezmála 5000 diváků tehdy slyšelo Rácovu naléhavou žádost a Markétino vlídné přijetí.
    V duchu stejně krásných zvláštností se pak odehrávala vskutku ojedinělá svatbička. Rácu byste nepoznali, čistý, vymydlený, oholený chlapík v černém kvádru, dokonce se šachovnicovými knoflíčky na košili, stojící vedle své nastávající, která naplno dostála svému jménu. Řecký překlad jména Markéta totiž zní "perla".
    O skvělou a uvolněnou zábavu se po oficiální části postarala nám již dobře známá kapelka Všecek písek. Ti z Vás, kteří jste měli již tu čest slyšet tyhle zemité, srdcem hrající "bigbíťáky", Vy si umíte představit jaký "mazec" tahle veselka asi byla.

svatba


    Myslím, že mohu za nás všechny Tomíkovi a Markétě popřát ku společné cestě závodištěm zvaným život jen to nejlepší. Mějte bystré starty, dobré reakce, spolehlivou techniku, nezapomeňte na reprodukční proces a vrhněte do světa rallycrossu další nadějná, zdravá a chytrá mláďata!