Tyto webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat naše služby, personalizovat reklamy a analyzovat návštěvnost. Používáním našich stránek s tímto souhlasíte.
Více informací

Najdete nás na FacebookuInstagramYoutubeRSS

aktualizovaná startovní listina 11:47:25 ME 2010 - Kouvola (FIN)

9.07.2010 | Autor: Petr Šulčík
aktualizovaná startovní listina 11:47:25 ME 2010 - Kouvola (FIN)
Přinášíme Vám aktualizované startovní listiny tohoto závodu.

Ze startovní listiny nám odpadl ještě Kjell Arne Smerud, který rozvázal spolupráci s týmem Adréase Erikssona a poohlíží se po novém angažmá. Snad jej v letošní sezóně ještě uvidíme.

Časový harmonogram

Pátek, 9.7.2010

14:00                        Otevření sekretariátu
14:00 - 19:00          Administrativní přejímka
14:10 - 19:00          Technická přejímka

Sobota, 10.7.2010

08:00                        Otevření sekretariátu

08:00 - 09:00          Administrativní přejímka
08:00 - 09:00          Technická přejímka

10:15 - 11:45          Volný trénink - 4 kola
12:00 - 13:30          Volný trénink - 4 kola

13:45 - 15:00          Měřený trénink (3 kola)

16:00                        1. Série rozjížděk - 4 kola

Neděle, 11.7.2010

08:45 - 09:45          Warm-Up
10:00                        2. Série rozjížděk - 4 kola
12:00                        3. Série rozjížděk - 4 kola

14:30                        Představení jezdců

15:00                        finálové jízdy - 6 kol

                                  po skončení finálových jízd neoficiální předávání cen (v prostoru startu)
18:30                       Oficiální předávání cen

* berte prosím na vědomí, že ve Finsku je časový posun +1 hodina.


Startovní listiny

Divize 1
P - pozice SN - startovní číslo C - země
P SN JMÉNO ZÁVODNÍKA C AUTO
1 1 Sverre Isachsen N Ford Focus ST T16 4x4
2 2 Michael Jernberg S Škoda Fabia Mk2/5J T16 4x4
3 3 Kenneth Hansen S Citroën C4 T16 4x4
4 4 Andréas Eriksson S Ford Fiesta Mk7 T16 4x4
5 5 Ludvig Hunsbedt N Volvo S40 Mk2 T16 4x4
6 6 Jean-Luc Pailler F Peugeot 207 T16 4x4
7 7 Stig-Olov Walfridsson S Renault Clio RS CR1N T16 4x4
8 12 Kevin Procter GB Ford Focus ST T16 4x4
9 13 Pavel Koutný CZ Ford Focus ST T16 4x4
10 14 Per Eklund S SAAB 9-3 SportSedan T16 4x4
11 15 Liam Doran GB Ford Fiesta ST T16 4x4
12 19 Michael De Keersmaecker B Ford Focus ST T16 4x4
13 20 Morten Bermingrud N Citroën C4 T16 4x4
14 21 René Münnich GE Škoda Fabia Mk1/6Y T16 4x4
15 23 Mats Lysen N Ford Fiesta ST T16 4x4
16 25 Frank Valle N Ford Focus ST T16 4x4
17 26 Hervé Knapick F Peugeot 207 T16 4x4
18 37 Tomas Andersson S BMW 116 T16 4x4
19 44 Jani Paasonen FIN Škoda Fabia Mk2/5J T16 4x4
20 45 Silvo Viitanen FIN Ford Fiesta ST T16 4x4
21 47 Mats Öhman S Volvo S40 Mk2 T16 4x4
22 50 Ayrat Shaymiev RUS Peugeot 207 T16 4x4
23 52 Tony Bardy GB Vauxhall Astra
24 53 Olivier Bossard F Citroën C2
25 54 Atro Määttä FIN Ford Focus T16 4x4
26 55 Valdur Reinsalu EST Ford Fiesta ST
27 56 Jorma Karhapää FIN Subaru WRC
28 60 Matti Alamäki FIN Honda Civic
29 81 Riku Seppä FIN Mitsubishi Lancer Evo 6.5
30 90 Lasse Matilainen FIN Mitsubishi Lancer Evo 9
31 91 Eemeli Peltokangas FIN Ford Focus ST T16 4x4
32 92 Janne Kanerva FIN Škoda Fabia T16 4x4
33 93 Toomas Heikkinen FIN SAAB 9-3 ASS T16 4x4
34 94 Ari Perkiömäki FIN Ford Fiesta ST T16 4x4
35 96 Linas Norkus LT Ford Focus ST T16 4x4
36 99 Rustam Minnikhanov RUS Citroën C4 T16 4x4


Divize 1A
P - pozice SN - startovní číslo C - země
P SN JMÉNO ZÁVODNÍKA C AUTO
1 102 Eduard Leganov CZ VW Polo Mk4
2 103 Timur Timerzyanov RUS Renault Clio
3 104 Ildar Rakhmatullin RUS Renault Clio
4 105 Johan Larsson S Citroën C2
5 106 Zdeněk Čermák CZ Škoda Fabia Mk1/6Y
6 107 David Johansson S Peugeot 206
7 110 Ulrik Linnemann DK Peugeot 206
8 113 Andreas Bakkerud N Peugeot 206
9 120 Mattias Thörjesson S Opel Corsa C
10 121 Vaidas Navickas LT Škoda Fabia Mk2/5J
11 122 Clemens Meyer GE Škoda Fabia Mk1/6Y
12 127 Mandie August GE VW Polo GTI
13 139 Marcel Snoijers NL renault Clio
14 152 Robin Olsson S Renault Clio Mk2
15 153 Jussi Pinomäki FIN Renault Clio Mk2
16 154 Stanislav Šusta CZ Škoda Fabia Mk1/6Y


Divize 2
P - pozice SN - startovní číslo C - země
P SN JMÉNO ZÁVODNÍKA C AUTO
1 201 Knut Ove Børseth N Ford Fiesta ST RWD
2 205 Patrick Mertens B VW Polo RWD
3 220 Ole Kristian Nottveit N Citroën Xsara RWD
4 221 Derek Tohill IRL Ford Fiesta Mk7 RWD
5 222 Lars Øivind Enerberg N Ford Fiesta ST RWD
6 224 Tero Parkkinen FIN Ford Fiesta ST RWD
7 231 Tomi Rakkolainen FIN Ford Fiesta ST RWD