Rallycross.cz - we race online

 
 

Stav mistrovství

SEZÓNA: 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018Šipka
ŠAMPIONÁT: MS/MEŠipka MMČR ZSE ČTHV
Supercar WRXŠipka Týmy Supercar ERX Super1600 ERX Touringcar ERX RX2
VÝSLEDKY - MS/ME - Supercar WRX
 
P JEZDEC JMÉNO Z ESPPBGBNSCDNFLATUSAGERJAR Body
1 Kristoffersson Johan S 2726223030303029302730-311
2 Ekström Mattias S 1917232117172023242324-228
3 Bakkerud Andreas N 2024172218241426142124-224
4 Solberg Petter N 2419221522172021152719-221
5 Loeb Sébastien F 1425272513132311251910-205
6 Hansen Timmy S 1620231223222418205-6-177
7 Grönholm Niclas FIN 1810915147139171218-142
8 Hansen Kevin S 5111015201611-2121515-128
9 Baumanis Janis LV 1210103610134389-88
10 Timerzyanov Timur RUS 116107014711740-77
11 Chicherit Guerlain F 812722328594-62
12 Grosset Janin Jérome F 9331031540000-47
13 Eriksson Kevin S 31111011-11-5-51910-35
14 Larsson Robin S 1141141066-30037-32
15 Marklund Anton S ----7----610-23
16 Doran Liam GB -------127-0-19
17 Rustad Tommy N ---94--1----14
18 Demoustier Grégoire B 12200130020-11
19 Müller Nico GE --------10---10
20 Bennett Oliver GB 2100-2----2-7
21 Heikkinen Toomas FIN -------32---5
22 Scheider Timo GE --------4---4
23 Duval François B 004---------4
25 Jordan Andrew GB -------2----2
26 Münnich René GE ----------1-1
27 Rajala Joni-Pekka FIN ----1-------1
28 Higgins Mark GB ---1--------1
ESP - Španělsko - BarcelonaP - Portugalsko - MontalegreB - Belgie - MettetGB - Anglie - Silverstone
N - Norsko - HellS - Švédsko - HöljesCDN - Kanada - QuebecF - Francie - Lohéac
LAT - Lotyšsko - RigaUSA - USA - AustinGER - Německo - BuxtehudeJAR - Jihoafrická republika - Kapské Město