Rallycross.cz - we race online

 
 

Stav mistrovství

SEZÓNA: 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017Šipka 2018
ŠAMPIONÁT: MS/MEŠipka ZSE MMČR ČTHV
Supercar WRXŠipka Týmy WRX Supercar ERX Super1600 ERX Touringcar ERX RX2
VÝSLEDKY - MS/ME - Supercar WRX
 
P JEZDEC JMÉNO Z ESPPGERBGBNSCDNFLATGERJAR Body
1 Kristoffersson Johan S 212325292627303030301530316
2 Ekström Mattias S 29292716192301522242922255
3 Solberg Petter N 192320253017162619142518252
4 Loeb Sébastien F 32322141921231925251010214
5 Hansen Timmy S 17624251911191420-32326201
6 Bakkerud Andreas N 228319212724418191415194
7 Heikkinen Toomas FIN 118101169320813197125
8 Hansen Kevin S 8131204114911121714115
9 Block Ken USA 1188121314111263311112
10 Scheider Timo GE 2621390897112220109
11 Eriksson Kevin S 431114104181910107101
12 Baumanis Janis LV 213219314121011111098
13 Timerzyanov Timur RUS 09121081388240478
14 Nitišs Reinis LV 8187411001697071
15 Wilks Guy GB 12103300200--21
16 Dubourg Jean-Baptiste F 700002104--317
17 Müller Nico GE --------013--13
18 Eriksson Sebastian S ------8---4-12
19 Jordan Andrew GB ----11-------11
20 Grönholm Niclas FIN 04172111-123-1-4-84
21 Larsson Robin S --4---------4
22 Duval François B ---2--------2
23 Andersson P.G. S ------2-----2
24 Knapick Hervé F ---------1--1
25 Depping Dieter GE ----------1-1
26 Eriksson Oliver S -----------11
- Csucsu - HU 100-10000------9
- Rajala Joni-Pekka FIN -----0-10------10
- Demoustier Grégoire B 0-10-00--------10
- Anne Emmanuel F ---------10----10
ESP - Španělsko - BarcelonaP - Portugalsko - MontalegreGER - Německo - HockenheimB - Belgie - Mettet
GB - Anglie - Lydden HillN - Norsko - HellS - Švédsko - HöljesCDN - Kanada - Quebec
F - Francie - LohéacLAT - Lotyšsko - RigaGER - Německo - BuxtehudeJAR - Jihoafrická republika - Kapské Město