Pucher zvítězil v Rakousku

30.08.2015 | Autor: Petr Šulčík
Dařilo se i českým jezdcům. Roman Častoral si připsal další vítězství v divizi SuperTouringCars do dvou litrů.

Domácí jezdec Max Pucher zvítězil v rámci divize SuperCars v pátém podniku seriálu Rallycross Challenge Europe, který se jel na okruhu v Melku. Druhý skončil Roman Stepanenko a třetí Kornel Lukács. V divizi Super 1600 znovu vyhrál Egor Sanin před Svenem Seeligerem a Artisem Baumanisem. Václav Veverka skončil pátý, Zdeněk Kučera kvůli technickému problému (poloosa) ve třetí rozjížďce skončil na devátém místě a do finále nepostoupil.

RCE 2015 - Rakousko

Výborné druhé místo v divizi SuperTouringCars nad dva litry podal ve finále Karel Václavík a skončil na druhém místě za vítězným Stevem Voldersem. Divizi SuperTouringCars do dvou litrů opět ovládl Roman Častoral před Jakubem Bittmanem a Haraldem Falschlehnerem. V samostatném českém finále divize National 1600 se z vítězství Radoval Jan Skála před Jakubem a Tomášem Michalem, čtvrtý dojel Martin Fidrmuc.